Czech English

naše činnost

stavební chemie

vyrábíme vodou ředitelné barvy ETERNAL, systémy pro nátěry plechových, vláknocementových, asfaltových střech, hydroizolační systémy plochých a šikmých střech SANAKRYL, hydroizolační stěrkové hmoty FORTISOL, FORTE BAK, laky a lazury na dřevo FORTEKRYL.

správa nemovitostí

zajišťujeme správu nemovitostí pro bytová družstva, soukromá společenství vlastníků bytových jednotek, veřejný sektor v komplexním rozsahu služeb. Naše dlouholeté zkušenosti se správou nemovitostí promítáme do nabídky služeb velkým developerským společnostem, které využívají naše znalosti a zkušenosti také v oblasti technické správy komerčních a průmyslových objektů, pro které zajišťujeme property a facility management.

stavební činnost

provádíme generální dodávky  občanské, bytové i průmyslové výstavby. Generální dodávku realizujeme formou „na klíč“. Dále se zabýváme rekonstrukcemi stávajících objektů a to i těch  historicky chráněných. Nedílnou součástí našich dodávek jsou i inženýrské, projektové a poradenské činnosti včetně zajištění  koordinace BOZP. Realizujeme tedy zakázky od A až po Z v dohodnutém čase a výborné kvalitě.