Czech English

naše činnost

stavební chemie

vyrábíme vodou ředitelné barvy ETERNAL, systémy pro nátěry plechových, vláknocementových, asfaltových střech, hydroizolační systémy plochých a šikmých střech SANAKRYL, hydroizolační stěrkové hmoty FORTISOL, FORTE BAK, laky a lazury na dřevo FORTEKRYL.

správa nemovitostí

zajišťujeme správu nemovitostí pro bytová družstva, soukromá společenství vlastníků bytových jednotek, veřejný sektor v komplexním rozsahu služeb. Naše dlouholeté zkušenosti se správou nemovitostí promítáme do nabídky služeb velkým developerským společnostem, kteří využívají naše znalosti a zkušenosti také v oblasti technické správy komerčních a průmyslových objektů, pro které zajišťujeme property a facility management.

stavební činnost

provádíme stavby občanské i průmyslové výstavby v rámci pozemního stavitelství. Specializujeme se na rekonstrukce stávajících stavebních celků a provádíme výstavbu novostaveb „ na klič“. Jsme spolehlivý dodavatel revitalizací staveb zateplení, díky realizacím prostřednictvím vlastního certifikovaného vnějšího kontaktního zateplovacího systém SANATHERM a subdodavatel inženýrských, projekčních a poradenských činností včetně zajištění koordinace BOZP při práci na stavbě.