Czech English

holding AUSTIS

Společnost AUSTIS byla založena v roce 1990 jako ryze česká soukromá společnost. V průběhu let se dynamicky vyvíjela a vytvořila holding, který patří mezi přední soukromé firmy v oblasti stavebnictví se širokou škálou aktivit zahrnující výrobu stavební chemie, obchod, stavební výrobu i služby v oblasti správy nemovitostí.

Holding je tvořen mateřskou společností AUSTIS a.s. a dceřinými společnostmi AUSTIS správa s.r.o., AUSTIS-REAL, s.r.o., AUSTIS stavební s.r.o. a AUSTIS color systém s.r.o.

Dominantní roli v aktivitách holdingu AUSTIS představuje vlastní vývoj a výroba materiálů stavební chemie, kterou zajišťuje společnost AUSTIS a.s.

Dceřiné společnosti AUSTIS-REAL, s.r.o. a AUSTIS správa s.r.o. zajišťují činnosti spojené se správou budov a nemovitostí především pro klientelu společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, soukromé vlastníky domů či správu bytového fondu městských částí a Magistrátu hl. m. Prahy.

Dceřiná společnost AUSTIS Pozemní stavby s.r.o. pak provádí generální dodávky občanské, bytové i průmyslové výstavby, včetně provádění staveb na klíč.